АРХІТЕКТУРНО-КОНСТРУКТОРСЬКЕ БЮРО
АРХІТЕКТУРНО-КОНСТРУКТОРСЬКЕ БЮРО
АРХІТЕКТУРНО-КОНСТРУКТОРСЬКЕ БЮРО
АРХІТЕКТУРНО-КОНСТРУКТОРСЬКЕ БЮРО
АРХІТЕКТУРНО-КОНСТРУКТОРСЬКЕ БЮРО
УКР
|

Коттеджі

Конча-Заспа
Конча-Заспа
   Цей чарівний котедж прикрасить собою будь-який населений пункт. Він спроектований за сучасною технологією з деревяних щитів. Затишний, екологічно чистий, та досить економічний в будівництві припаде до смаку справжнім цінителям краси.
Гостьовий будинок Карпати
Гостьовий будинок Карпати

    Вашій увазі представлено гостьовий будиночок, у якому, не дивлячись на невеликі площі приміщень, чітко та лаконічно організовано місце для відпочинку, санвузол та передпокій. А простора тераса, завдяки великому вітражу,  плавно перетікає у простір вітальні, що створює відчуття єднання з природою. В антресолі, що відокремлена легкими сходами, організовано затишну спальню, з виходом на балкон. Даний проект може бути розглянутий як варіант для дачного будинку, так і як будиночок у складі туристичного комплексу.Тигреня
Тигреня
   Чіткі лінії і стриманий декор цього прекрасного особняка роблять його привабливим для поціновувачав заміської краси. Його строгий лаконічний фасад вдало доповнений витонченим балконом, увінчаним шатровою крівлею. Вид цього  будиночку не загубиться в сірості сучасного міста.
Таунхаус
Таунхаус

   Двоквартирний коттедж економ-класу для проживання двох молодих сімей, або молодої сім"ї з батьками. Проект будинку орієнтовано на ділянку з похилим рельєфом.

   На цокольному поверсі передбачені досить великі гаражі та окремі котельні.Перший поверх - це великий зал з каміном та кухня-їдальня. По три спальні розташовані на мансардному поверсі.

   Простота планування, легкість будівництва, а також можливість на одній земельній ділянці (0,06га) розташувати житло відразу для двох сімей зацікавить бажаючих отримати індивідуальний коттедж за ціною міської квартири.
Валентин
Валентин

   Комфортабельний котедж припаде до душі цінителям заміської тиші. Виразна архітектура та спокійні кольори зовнішнього оздоблення надають будівлі витонченості.

   Невеликий за розмірами, але зручний для мешканців, він містить в собі всі необхідні приміщення: просторий зал, розділені кухню та їдальню, тренажерний зал, господарські приміщення, три спальні та санвузли для зручності на кожному поверсі.
Клевань
Клевань

   В пропонованому на ваш розсуд проекті індивідуального житлового будинку відсутні складні архітектурні форми, але водночас добре продумане зовнішнє опорядження фасадів надає будинку тонкості та вишуканості.

   Неменше уваги архітекторами було приділено внутрішньому плануванню приміщень. Цей будинок створить своїм мешканцям затишок та хороший настрій кожного дня.
Нечай
Нечай
   Респектабельний котедж для сім”ї з середніми доходами. В проекті максимально використані стандартні конструкції, що значно спрощує, прискорює та здешевлює процес будівництва. Компактний та затишний - він безперечно створить хороший настрій своїм мешканцям.
Бронники
Бронники
   Світлий та затишний котедж економ класу . Проектні рішення даного проекту направлені  на швидкість і економічність будівництва.При цьому враховувались також  зручність та комфорт проживання майбутніх мешканців в будинку.
Ілля
Ілля

   Двоквартирний котедж економ-класу для проживання двох молодих сімей, або молодої сімї з батьками.

   На цокольному поверсі передбачені гаражі. Перший поверх – це великий зал, кабінет та кухня-їдальня. Подві спальні зручно розміщені на мансардному поверсі.

   Простота будівництва та планувань, а також можливість на одній земельній ділянці (0,1га) розмістити житло зразу двох сімей, завоює серця бажаючих мати індивідуальне житло за ціною міської квартири.
Андрій
Андрій

  Проект двоквартирного житлового будинку сподобається великій рідні. Наприклад дітям та їх батькіам, що бажають проживати під одним дахом, але окремо.

   Одна з квартир займає частину першого поверху та весь другий поверх будинку. До цієї квартири прибудований гараж та „зимовий сад” над ним. Друга квартира значно менших розмірів, але не менш комфортабельна та затишна, в ній передбачено кухню, санвузол, зал та спальню.
1 | 2 | 3